• Oznam

• Na základe najnovšieho usmernenia MŠ SR a hlavného hygienika oznamujeme žiakom ročníkov 5. - 9. a rodičom žiakov 1. - 9. aj rodičom detí v MŠ, že od 3.5.2021 (pondelok) nie je potrebný test rodiča ani žiaka na vstup do školy. Žiaci pri nástupe odovzdajú vyhlásenie o bezinfekčnosti - žiaci 1.-4. ročníka 11a, žiaci 5.-9. ročníka 8a.

Ďakujeme všetkým rodičom aj žiakom, že sa zodpovedne zúčastňovali testovania a nám tak umožnili prezenčne vyučovať.

Najbližšie testovanie v našej obci sa uskutoční v sobotu, 1.5.2021 (sobota), v čase 8:00 - 14:00 (11:00-12:00 obedová prestávka) v športovej hale.

• Oznam o nástupe žiakov ročníkov 5. - 7. od 26.4.2021

• Oznamujeme rodičom a žiakom z ročníkov 5. - 7., že podľa Covid automatu, nastupujú od 26.04.2021 (pondelok) do školy na prezenčnú výučbu aj žiaci týchto ročníkov. Podmienkou je negatívny test jedného z rodičov a tiež žiaka a vyhlásenie o bezinfekčnosti 8a, ktoré nájdete na hornej lište. Žiaci ostatných ročníkov (8. - 9.) pokračujú v prezenčnej výučbe za tých istých podmienok. Pre ročníky 1. - 4. naďalej platí vyhlásenie 11a a negatívny test jedného z rodičov.

Testovanie sa uskutoční dňa 24.04.2021 (sobota) v čase 8:00 - 15:00 (prestávka na obed 12:00 - 13:00) v športovej hale.

• Ohromný úspech našej žiačky

• V posledný pracovný deň tohto týždňa sme dostali skvelú správu! Naša žiačka, Nikola Trajová (9.A), obsadila v celoslovenskom kole biologickej olympiády vynikajúce 3. miesto.

Nikolke srdečne blahoželáme k tomuto úspechu a zároveň ďakujeme pani učiteľke Alexandre Krížovej za prípravu, námahu a čas, ktorý jej venovala.

Vedenie ZŠ s MŠ Mútne

• Oznam

• Milí rodičia a žiaci!

Na základe vyhlášky 175 ÚVZ SR žiaci 1. a 2. stupňa ZŠ sú povinní mať na vyučovaní rúško (respirátor už nie je povinný). Prosíme, aby žiaci mali každý deň so sebou tri rúška na výmenu počas dňa.

Za pochopenie ďakujeme!

• Nástup žiakov 8. a 9. ročníka do školy

• Milí rodičia!

Podľa nariadenia MŠ SR od 19.04.2021 nastupujú na prezenčné vyučovanie aj žiaci 8. a 9. ročníka. Podmienkou je negatívny test žiaka a jedného zákonného zástupcu a vyhlásenie o bezinfekčnosti 8a, ktoré nájdete v pravom hornom rohu na lište. V prezenčnom vyučovaní naďalej pokračujú žiaci 1. - 4. ročníka, pre ktorých stále platí povinnosť negatívneho testu jedného zákonného zástupcu a vyhlásenie o bezinfekčnosti 11a (v pravom hornom rohu na lište).

Testovanie sa uskutoční dňa 17.04.2021 od 8:00 - 15:00 (obedová prestávka 12:00 - 13:00)  v športovej hale.

Informácie ohľadom nástupu na prezenčné vyučovanie ročníkov 8. - 9. dostanú žiaci a rodičia prostredníctvom triednych učiteľov cez edupage.

Na žiakov sa veľmi tešíme!

• Oznamujeme rodičom žiakov 1. - 4. ročníka, že testovanie sa uskutoční v sobotu 10.04.2021 v čase 8:00 - 15:00 (obedová prestávka 12:00 - 13:00) v športovej hale.

• Jarná výzdoba

• Jarná výzdoba s veľkonočnou tematikou zdobí chodby, okná, triedy a nástenky tried a školy. O ich zhotovenie sa pričinili pani asistentky, pani vychovávateľky, pani učiteľky a aj samotní žiaci.   Prajeme vám pekný zážitok pri pozeraní a krásne a požehnané veľkonočné sviatky 2021.