• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

        • 2. miesto
        • Florbal - staršie žiačky · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Ema Jurčáková

        • 1. miesto
        • Čo vieš o hviezdach? · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Nina Jurčáková

        • 1. miesto
        • Čo vieš o hviezdach? · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Karin Bugajová

        • 2. miesto
        • Čo vieš o hviezdach? · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Hyacinta Boleková

        • 3. miesto
        • Čo vieš o hviezdach? · Regionálne kolo · 2021/2022
    • Krajské kolo

        • Karin Bugajová

        • 2. miesto
        • Čo vieš o hviezdach? · Krajské kolo · 2021/2022
        • Marek Kapičák

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Martin Briš

        • 1. miesto
        • Slávik Slovenska · Okresné kolo · 2021/2022
        • Timea Vraňáková

        • 3. miesto
        • Slávik Slovenska · Okresné kolo · 2021/2022
        • Alžbeta Jozefiaková

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - teoreticko-praktická časť · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sofia Straková

        • 3. miesto
        • Biologická olympiáda - teoreticko-praktická časť · Okresné kolo · 2021/2022
        • Melisa Mroceková

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - projektová časť · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sofia Sára Tisoňová

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda - dištančná forma v kat. F · Okresné kolo · 2021/2022
        • Rozália Bugajová

        • 3. miesto
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2021/2022
        • Eva Straková

        • 1. miesto
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2021/2022
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Nina Jurčáková

        • 1. miesto
        • Čo vieš o hviezdach · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Marcela Jozefjaková

        • cena poroty
        • Šaliansky Maťko · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Nikola Trajová

        • 3. miesto
        • Biologická olympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • Laura Tisoňová

        • 1. miesto
        • Chytráčik · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Marcela Jozefjaková

        • 3. miesto
        • Štúrov Zvolen · Regionálne kolo · 2018/2019